Exkurze ve staré čističce odpadních vod Bubeneč

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 28/08/2024

Kategorie ne Kategorie

Díky projektu „Svět v kostce“ můžeme ještě do konce léta podniknout se třídou Atomík netradiční exkurzi do staré čističky odpadních vod, kde se děti dozví spoustu informací o koloběhu a vody ve městě, uvidí prostory čističky, velké stroje a také podzemní říčku s loďkami.

V rámci Programu celoměstské podpory vzdělávání na území hlavního města Prahy pro rok 2024 byl MŠ Atomík poskytnut grant na projekt Svět v kostce. Číslo smlouvy DOT/61/05/016676/2024. Cílem projektu Svět v kostce je využít nové formy a metody výuky pro děti. Zaměřit se v rámci aktivit na rozvoj finanční gramotnosti, wellbeingu a kritického myšlení. Zajištění součinnosti MŠ Atomík a přenosu zkušeností v rámci sítě společnosti Firemní školky, s.r.o. a dalších mateřských škol v Praze.

Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.